Test telefonu Sagem my400x
W zestawie dostajemy:
- aparat,
- ładowarkę,
- gwarancję,
- instrukcję obsługi,
- baterię.
Wygląd zewnętrzny
Telefon ma wymiary 105x46x14 mm i waży 84g. Ma duże klawisze, podświetlane na niebiesko, co umożliwia bezproblemowe pisanie sms-ów. Zamiast joysticka mamy czterokierunkowy przycisk nawigacyjny, którym łatwo porusza się po menu. Aparat, wraz z lusterkiem umieszczony jest z tyłu telefonu [patrząc na klapkę baterii] z lewej strony. Gniazdo ładowarki umieszczone jest z boku telefonu [po stronie aparatu]. Robienie zdjęć ułatwia przeznaczony do tego przycisk na boku telefonu.
Menu
Wygląda jak w sony-ericssonie, czyli małe ikonki rozmieszczone koło siebie. Po menu poruszamy się wcześniej wspomnianym klawiszem nawigacyjnym.
Dzwonki
Choć wyposażony jest w dość duży i głośny głośnik nie traci na jakości dźwięku. Telefon obsługuje formaty audio: iMidi, Midi, wave, AMR, MP3, ACC. Jako dzwonek możemy także wykorzystać nagranie z dyktafonu (który jest w stanie nagrywać max 30 sek).
Spis kontaktów
Na numery znajomych mamy do dyspozycji całą znajdującą się w telefonie pamięć [3Mb].
Kamera
Kamera w telefonie potrafi wykonać zdjęcia w formacie 640x480, w różnych warunkach atmosferycznych [pochmurno, duże nasłonecznienie, słabe światło, w przypadku oświetlenia neonowego lub halogenowego lub pod światło], sepii, czarno-białe czy negatywie. Zdjęcia możemy później dowolnie edytować [powiększenie, korekta, wytłoczenie, negatyw, skala szarości, kontrast, wyostrzenie, rozmycie, sepia, kształt, jasność, naświetlenie, nasycenie]. Zdjęcie możemy przypisać numerowi z listy kontaktów.
Kamera jest też w stanie nagrywać krótkie filmy [ok.30 sek]. Obsługuje formaty graficzne: wbmp, bmp, png, gif, animowany gif, jpeg, jpg.
W skrócie
- System-GSM 900/1800,
- Wymiary-105x46x14,
- Waga-84g,
- Akumulator-litowo-jonowy (Lion) 850 mAh,
- Czas czuwania-350 h,
- Czas rozmów-240 min,
- Wyświetlacz-65 tys. kolorów / 128x160,
- Pamięć-3.2 Mb,
- IrDA,
- GPRS-Cass 10,
- WAP-2.0,
- Aparat foto.-VGA,
- Słownik T9,
- EMS,
- MMS,
- JAVA-2.0,
- Kalendarz,
- Kalkulator,
- Przelicznik walut,
- Budzik,
- Zegarek,
- Stoper,
- Zadanie [Przypomnienie],
- Dyktafon,
- System głośnomówiący.
Napisał: Ponczek
Komentarze
naghmeh Ů ŰâÚŻŮ:salam karetoon vaehagn aliye..man 2 shanbe emtehan java daram che khoob mishod age hamchin chizi zoodtar midashtam faghat man nemitoonam danlowd konam..az kodum ghesmat aparat mishe danlowd kard?moafagh bashid
Jola na jakiej jest stronie to oprogramowanie do zdjecia somlocka.ODP Szybko
Czy może mi ktoś powiedzieć jak ustawić szybkie wybieranie numerowo od 1 do 9 w sagem my401X nr gadu 979671 Dzięki
telefon świetny ale zdjecia troche nie wyraźne...
Super telefon sprawny wytrzymały śliczny... Na jednej ze stronek jest już oprogramowanie do zdjecia simlocka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P Super telefan!!!!!!!!!!1
ja mam sagema my511X i jest super :)
ja mam lepszy telefon sagem my411x i jest o wiele lepszy od tego telefonu ten telefon sagem my400 jest do niczego polecam ten telefon sagem my411x lub nokie n80
jeta sie
Ten telefon jest do du..mam go i nie spelnia oczekiwan...
jestem zadowolony z tego telefonu tyle ze czoistik szybko pada
Dodaj komentarz