- 11
- marzec
Jego ego w telefonie
Jegoego.pl to pierwszy serwis w polskim Internecie, skierowany do panów w przedziale wiekowym 18-35, który prezentuje wysmakowane zdjęcia glamour. Obok sesji foto zawiera też inne treści, które mogą zainteresować współczesnego mężczyznę, ceniącego dobry styl, piękne kobiety, nowoczesne gadżety i szybkie samochody. Od marca witryna dostępna jest przez telefon komórkowy, można więc korzystać z jej zawartości w każdym miejscu i o każdej porze (m.jegoego.pl).
Serwis w wariancie mobile, dostępny pod adresem m.jegoego.pl, jest doskonałym uzupełnieniem swojej wersji pecetowej. Przedstawia to, co użytkowników interesuje najbardziej – bogate galerie zdjęć oraz krótkie artykuły tematyczne. Najbardziej olśniewające gwiazdy Hollywood, najpiękniejsze kobiety świata, nowoczesne i superszybkie auta, designerskie gadżety – wszystko, podobnie jak na stronach WWW, skupione wokół kategorii tematycznych takich jak: „gwiazdy”, „strefa intymna”, „speed”, „z klasą i kasą”.
Wersja Jegoego dedykowana na telefony, poszerza portfolio mobilnych serwisów lifestylowych Wirtualnej Polski. Do tej pory wśród nich znalazły się też witryny Kobieta (m.kobieta.wp.pl), Facet (m.facet.wp.pl), Nocoty (m.nocoty.pl), Niewiarygodne (m.niewiarygodne.pl) i Erotyka (m.erotyka.wp.pl).
źródło: WP